Põrandatööd aastast 1991

Mida me teeme?

Firma kasutuses on trummellihvmasinad, ketaslihvmasin, äärelihvijad ja muud kvaliteetseks tööks vajaminevad seadmed. Paigaldame kõiki liike parkette, ka klassikalist liistparketti erinevate mustrite, porte ja friisiga. Lihvime laud-, parkett- ja kilpparkett põrandaid. 

 

Samuti restaureerime ja taastame ajaloolisi põrandaid. Suudame taastada vanu kümnete värvikihtide alla mattunud põrandaid. Lihvime ka õhukese väärispuidust pinnakihiga ja tehase lõppviimistlusega parkette. 

 

 Meie klientideks on riigiasutused, koolid, lasteaiad, ettevõtted ja ehitusfirmad ning loomulikult eraisikud. Teenust osutame üle Eesti ja ka väljaspoole.

 

Kasutame fikseeritud ruutmeetri hindu, mis sisaldavad masinate ja seadmete kasutamist koos kõikide materjalidega. Õlituse või lakkimise tellimusel lisandub ainult õli või laki hind. Kuna tänapäeval on enamik tellijaid eelistanud lakkimise asemel põrandaid õliga töödelda, on meie töötajad läbinud ka vastava koolituseet tagada kvaliteetse lõpptulemuse. Õli tagab põranda naturaalse väljanägemise ja vaatamata teatud eripäradele, on praktilisem ja vastupidavam.

Töös kasutame kvaliteetset õli Synteko Natural või Hardwax oili, mis on ette nähtud suurte kasutuskoormustega põrandate viimistlemiseks (muuseumid, kauplused, lennujaamad). Põrandaõli on toonitav, võimalus on valida seitsme erineva tooni vahel: mahagoni pruun, hallikasmust, pruun, oliivroheline, punakaspruun, sinakashall ja valge. Soovitud tulemuse saab kasutades vaid kõrgkvaliteetset suure kuivaine sisaldusega põrandaõli. Samuti ei soovitaks me kasutada ilma kinnitita vesialusel lakke.

 

Pakume soodsa hinnaga Läti tehase kahekomponendilisi parketi lakke, uretaan lakke, samuti tugevaid kahekomponentseid vesialusel Synteko ja Kiilto lakke.

 

Vaata siit õlitatud põranda hooldusjuhendit.

 

Mõned meie töödest

Puurmanni lossi põrandad

Tartu Vanemuise teater

Tartu Ülikooli Loodusmuuseum

J.V. Veski nimeline Maarja Kool

Palupera mõisa kool

Tartu Rukkilille Lasteaed